20-411 Lublin, ul. Wolska 11 (Galeria Color Park)

516052800 atvision@gmail.com

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Rejestracji można dokonać kontaktując się z nami telefonicznie pod nr telefonów 81-532-63-34 lub 516-052-800, osobiście w Gabinecie Lublin ul. Wolska 11 (Galeria Color Park), a także wykorzystując formularz dostępny na naszej stronie.

Każdy pacjent jest rejestrowany na konkretną godzinę. Informujemy, że nie jesteśmy w stanie oszacować czasu badania we wszystkich przypadkach, czasem mogą zdarzyć się opóźnienia.

Na pierwszą wizytę prosimy o zabranie: dowodu osobistego, dokumentacji medycznej oraz posiadanych okularów.

Wszystkie wizyty w Gabinecie Okulistycznym są płatne. W ramach NFZ możliwa jest natomiast refundacja soczewek kontaktowych potrzebnych w niektórych schorzeniach, takich jak: stożek rogówki, bezsoczewkowość, duża anizometropia.

Przed badaniem pacjent proszony jest o podanie swoich danych oraz wypełnienie ankiety. Odczytywane są moce posiadanych okularów. Wykonywane są wstępne badania komputerowe: refrakcja, keratometria i tonometria (pomiar ciśnienia w oczach). Gdy zachodzi taka potrzeba wykonywana jest topografia rogówki. Podczas właściwego badania okuliści sprawdzają wzrok i stan oczu uwzględniając badanie powierzchni oka, przedniego odcinka, soczewki czy dna oka.

W większości przypadków czas oczekiwania na wizytę wynosi od 1 dnia do ok. 2 tygodni.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Gabinetem.

Gabinet Okulistyczny znajduje się na parterze Galerii Color Park w Lublinie ul. Wolska 11.

Dojechać do nas można autem i postawić go na bezpłatnym parkingu (pierwsza godzina) przed Galerią (wjeżdżając na parking należy pobrać bilet i dać nam do „podbicia”)

Osoby korzystające z komunikacji miejskiej ZTM powinny wysiąść na przystanku ‘Park Bronowice’. Duża ilość linii zatrzymujących się w pobliżu sprawia, że dojazd jest naprawdę dogodny.

  • Linie autobusowe 3, 7, 14, 16, 17, 23, 29, 34, 45, 55
  • Linie trolejbusowe 153, 155, 156, 158, 159, 160, 161

Miłośnicy jednośladów dojadą ścieżką a przed wejściem do Galerii znajdą stojak gdzie mogą przypiąć swój rower.

Zachęcamy do korzystania z ekologicznych środków transportu 🙂

W naszej Pracowni Optycznej realizujemy wszystkie recepty okularowe. Czas oczekiwania na okulary zależy od mocy i typu soczewek okularowych a także od materiału z jakiego są zrobione. Soczewki okularowe ‘magazynowe’ będą dostępne szybciej (1-2 dni), natomiast na ‘recepturowe’ trzeba poczekać dłużej (3-7 dni). Sam proces szlifowania i montażu soczewek w oprawie wynosi ok. 15-30 min.

Tak. Okuliści wystawiają e-recepty, które pacjent może otrzymać przez sms czy mail. Warto założyć internetowe konto pacjenta lub pobrać aplikację e-obywatel.